Rekuperatory i montaż wentylacji

Aby uczynić przestrzeń mieszkalną przyjazną dla ludzi i dla środowiska, świadczymy usługi z zakresu montażu klimatyzacji oraz montażu wentylacji mechanicznej. Instalacja wydajnych rekuperatorów znacząco wpływa na poprawę klimatu w pomieszczeniach – latem pozwala obniżyć temperatury w pomieszczeniu, a zimą przyczynia się do zmniejszenia kosztów ogrzewania. Rekuperator jest siłą napędową systemu rekuperacji, który kontroluje wentylację wewnątrz domu i dostosowuje jej intensywność do indywidualnych potrzeb mieszkańców.

Proces wymiany powietrza z jednoczesnym zachowaniem ciepła nie jest możliwy podczas pracy zwykłej wentylacji grawitacyjnej, dlatego system rekuperacji jest niezwykle ważny w domu, tym bardziej że zawiera on wiele ważnych zalet, wśród których wymienia się: niskie koszty ogrzewania, znacznie czystsze powietrze dzięki specjalnemu zestawowi filtrów, efektywność w odzyskiwaniu ciepła, bogata automatyka umożliwiająca mniejsze zaangażowanie człowieka w pracę całego systemu, a także możliwość jego rozbudowy.

Chcąc zapewnić naszym klientom rozwiązania najwyższej jakości, współpracujemy z wiodącym producentem wentylacji mechanicznej, szwajcarską firmą ZEHNDER.

Oprócz montażu wentylacji proponujemy Państwu również inne usługi naszej firmy, m.in. modernizację instalacji grzewczych i serwis ogrzewania. Specjalizujemy się również w montażu i serwisie klimatyzacji, instalacji systemów solarnych czy kotłowni gazowych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – w przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

rz

rekuperacja