Projektowanie, montaż i serwis ogrzewania

Od wielu lat świadczymy usługi z zakresu montażu i serwisu ogrzewania. Posiadając dużą wiedzę w tym zakresie, możemy zaproponować fachową pomoc w doborze ogrzewania odpowiedniego dla powierzchni mieszkalnych i biurowych. Zależnie od oczekiwań naszych klientów, jesteśmy w stanie wykonać różne układy ogrzewania – od systemów działających w oparciu o kotły i grzejniki, przez ogrzewania podłogowe, po systemy solarne i układy z pompami ciepła woda-powietrze lub solanka-woda. Zajmujemy się montażem kotłowni na pellet oraz kotłowni na ekogroszek. Zdobyliśmy autoryzację gwarancyjną i pogwarancyjną na naprawę kotłów TERMET. Podejmujemy się również serwisu kotłów Ferroli, Unical i Hoval – znanych i uznanych producentów w branży grzewczej.

Modernizacja instalacji grzewczych

W zakresie naszej działalności mieści się też wykonawstwo prac związanych z modernizacją instalacji grzewczych, zwłaszcza układów centralnego ogrzewania działających w oparciu o kotły stałopalne i węzły ciepła.

Oprócz projektowania i modernizacji instalacji grzewczych oferujemy również usługi związane z montażem i serwisem klimatyzacji działającej w oparciu o układy split i multisplit oraz klimatyzatorów kasetonowych i ściennych. Proponujemy Państwu również instalację rekuperatorów, dzięki którym w okresie letnim można obniżyć temperatury w pomieszczeniu, a zimą zmniejszyć koszty ogrzewania.

 

rz

UG

UltraGas® źródło www.hoval.pl