Montaż i serwis klimatyzacji

 

Pragnieniem naszych Klientów jest osiągnięcie jak najwyższego komfortu cieplnego w domu lub mieszkaniu oraz stworzenie klimatu do relaksu niezależnie od warunków pogodowych. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, proponujemy instalację ogrzewania oraz klimatyzacji. W zakresie naszej działalności mieści się montaż klimatyzacji działającej w oparciu o układ split i multisplit, a także montaż klimatyzatorów kasetonowych i ściennych.

samsung_klima3


samsung_klimatyzacja

 

Zalety klimatyzacji

Największą zaletą klimatyzatorów jest to, że latem pozwalają na utrzymanie komfortowej temperatury, zaś wiosną i jesienią przyczyniają się do obniżenia rachunków za ogrzewanie. Świadcząc usługi z zakresu montażu klimatyzacji, współpracujemy tylko z producentami zapewniającym wysoką jakość i rozsądną cenę. Oferujemy klimatyzatory następujących marek:

 

  • SAMSUNG
  • LG
  • SHARP
  • AUX

Posiadamy odpowiednie certyfikaty umożliwiające montaż i serwis urządzeń. Są one niezbędne przy świadczeniu usług z zakresu montażu ogrzewania oraz modernizacji instalacji grzewczych i sanitarnych.

Ponadto zajmujemy się montażem wentylacji, wewnętrznych instalacji gazu oraz instalacją kotłowni gazowych. Wykonujemy także przyłącza wody i przyłącza gazu do budynków łącznie z ich instalacjami wewnętrznymi oraz przeprowadzaniem prób szczelności instalacji. Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółami naszej oferty, serdecznie prosimy o kontakt. Udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

 

rz